עברית  |  English  |  Русский  |  
    מאמרים    |   וידיאו   |   מפת האתר    
 

    מהי היסטרוסקופיה
    היסטרוסקופיה אבחנתית
    היסטרוסקופיה ניתוחית
    פוליפים ומיומות
    שאריות אחרי לידה או הפלה
    מחיצה והדבקויות
    דימומים,צריבת רירית הרחם
    אי פוריות והפלות חוזרות
    מהי לפרוסקופיה
    שחלות וציסטות
    חצוצרות והידרוסלפינקס
    רחם ומיומות
 

הריון לאחר גיל 40

 
  החלטתם להביא ילד לעולם. את יודעת כי זהו הדבר הנכון בשבילך ולמרות זאת חששות מתחילים לעלות - האם אני מבוגרת מדי? האם עלינו לצפות לסיבוכים? ובכן, אין ספק שלא קל להיכנס להריון לאחר גיל 40. אך לאור ההתקדמות הטכנולוגית בנושא, זה בהחלט אפשרי.

היסטרוסקופיה- הריון

הדבר הראשון שיש לתת עליו את הדעת- הוא את ובריאותך. משקל גופך, למשל, יכול להשפיע על מהלך ההיריון ועל בריאותו של תינוקך. מחקר חדש שנערך בקולג' סאן דייגו בנושא משקל עודף וגניקולוגיה, מצא כי עודף משקל מגביר את הסיכוי לבעיות בריאותיות אצל התינוק. עוד נמצא כי נשים בעלות משקל עודף שגילן הינו מעל 40 – הן בעלות סבירות גבוהה ללדת לידה מוקדמת. לידה מוקדמת מעלה את הסיכויים לתינוק עם בעיות בריאותיות מהרגע שייוולד לעולם.

לכן, לפני כניסתך להריון חשוב מאוד להיכנס לכושר ולרזות עד למצב של משקל גוף אידיאלי. תוכלי להשיג זאת  על ידי תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית, יוגה ייעודית לפוריות ושיפור הרגלי השינה שלך. גופך יהיה בריא ומאושר, כך יהיה גם תינוקך. במחקר מצאו החוקרים כי אותן נשים אשר הגיעו למצב של משקל וכושר אופטימלי לקראת כניסתן להריון, הקטינו את הסיכון לבעיות בריאותיות של תינוקם.

כיום, יותר ויותר נשים נישאות בשנות ה30 לחייהן ונכנסות להריון בעשור של גיל 40. לכן חשוב לסגל הרגלים של אורח חיים בריא,  גם בכדי לשמור על בריאותך (ולהשיג הריון עם מינימום סיבוכים) והן על מנת לשמור על בריאותו של תינוקך.

לסיכום, אם הינך בשנות ה-40 שלך ומתכננת להיכנס להריון הקפידי הקפדה יתרה על התנהלותך היומיומית. תזונה נכונה, שינה מספקת ופעילות ספורטיבית  הינם גורמים היכולים לתרום להצלחתך להרות ולהריון קל ובריא.

אם ברצונך לשפר את הסיכויים להצלחת ההיריון, ראשית כל מומלץ לפנות לייעוץ אצל רופא מומחה. במקרה ונדרש טיפול נוסף, תוכלי לבצע סדרת בדיקות ולהחליט ביחד על הדרך הטובה ביותר עבורך.
 
 
     

 
 
 
   ru  en   היסטרוסקופיה    מומחה קידום אתרים     ניתוחי עפעפיים              
האתר נבנה ע"י עירית לוטן - עיצוב אתרים שגוגל מבין